Team members of clean&style.

O nás

o nás

clean&style Premium je nová pobočka
zaměřená na detailing a šetrné ruční mytí aut a motocyklů

Jsme profesionálové a rádi inovujeme

clean&style Premium je pobočka zaměřená na detailing a šetrné ruční mytí aut a motocyklů. Za cca 7 let jsme nabírali mnoho zkušeností, které nás posunuli do stádia rozšíření se. Chceme nabídnout náročnější klientele více možností, které jsme jen omezeně nabízeli již dříve. Dnes máme plnohodnotné možnosti tyto práce realizovat.

Nabízíme detailing a ruční mytí

Držíme krok s dobou. Používáme kvalitní chemii a nástroje pro detailing a ruční mytí v té nejvyšší kvalitě. Tak, abychom zajistili co možná nejlepší výsledky, při dodržení všech pravidel šetrnosti jak k materiálům na voze, ale i k životnímu prostředí.

Spolupracujeme s nejlepšími

Víme, že bez dobrých partnerů se v žádném oboru hrát nedá. Bez ostychů jsme šli za těmi nejlepšími v oboru ručního mytí. Gyeon Quartz, Koch Chemie, Dodo Juice, Valet Pro, Colourlock jsou našimi partnery.

Proč využít právě ruční mytí a detailing v clean&style?

Osobní přístup

Každé auto má vlastní charakter, stejně jako jeho majitel. Proto jsme flexibilní a vždy nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Máme znalosti a zkušenosti, proto vám rádi odpovíme na jakoukoli vaší otázku.

Profesionalita

V clean&style si zákládáme na tom, že jdeme s dobou, sledujeme novinky v oboru a používáme špičkovou technologii. Jsme profesionálové, spolupracujeme s velkými jmény v oboru ručního mytí a neustále inovujeme.

Životní styl

clean&style je náš příběh. Věřili jsme, že naši profesionalitu a dlouholetý vztah k autům zákazníci ocení. A to se nám potvrdilo. Za auty vidíme mnohem více než jen účetní položky. Auta jsou totiž pro nás životním stylem.

náš tým

Jsme zkušení profesionálové, precizní práce je pro nás samozřejmostí. Máme nápady a inovujeme.

Jakub Čech

jednatel společnosti, odborné poradenství a realizace projektů

+420 602 385 842
cech@cleanstyle.cz

Jindřich Zámecký

jednatel společnosti, business manager, styk se zákazníky

+420 774 456 445
zamecky@cleanstyle.cz

Štěpán Čech

manažer pobočky, specialista pro ruční mytí

+420 774 821 669
cech.s@cleanstyle.cz